Úvod » Aktuální články

LMZ : Slavoj Velké Popovice - TJ Stadion Nymburk 9:3; LMZ : HK Kralupy nad Vltavou - TJ Stadion Nymburk 1:4; LSZ : HK Kralupy nad Vltavou - TJ Stadion Nymburk 6:1

publikováno 19.11.2014

Během prodlouženého víkendu odehráli žáci Nymburka další soutěžní utkání. V sobotu hráli pouze mladší v Popovicích, které letos soutěž starších nehrají. V pondělí jsme odehráli obě kategorie v Kralupech.

V Popovicích potvrdili domácí roli papírového favorita a zvítězili 9:3. Úvod utkání jsme přitom zvládli skvěle a po třech střídáních jsme vedli 2:0. Poté si asi hráči začali myslet, že se domácí porazí sami a ti je z toho devíti góly vyvedli. I přes devět obdržených branek si pochvalu trenéra Kose vysloužil za svůj výkon brankář Filip Štejma a za svou aktivitu a dobré bruslení Dan Musil.

V Kralupech nastoupili nejprve mladší žáci proti domácím, kteří prozatím nasbírali v soutěži nejméně bodů a připsali si povinnou výhru. Ta se však nerodila lehce. Domácí se v úvodu ujali vedení, které se hostům během první třetiny podařilo smazat po pohledné kombinaci a povedené střele. Ve druhé třetině se dvakrát trefil Bandy a jednou Musil a na časomíře po dvou třetinách svítilo skóre 1:4. V poslední dvacetiminutovce už gól nepadl.

Starší žáky čekal soupeř, který v dosavadním průběhu soutěže pouze jednou remizoval a bylo jasné, že si gólmani hostů zachytají. První třetinu jsme odehráli s vyrovnaným skóre 1:1. Domácí měli převahu, ale velké nasazení a dobrý výkon Kuby Pánka v brance nás držel ve hře. Bohužel se opět projevilo, že se silnějším soupeřem nevydržíme fyzicky celý zápas a byť kluci bojovali, tak to na domácí nestačilo.

V sobotu 22.11.2014 máme další možnost se ukázat domácím ledě, kde přivítáme Sršně z Kutné Hory. Zápas mladších žáků začíná v 9:45 hod. Zápas starších následuje od 12:00 hod.