Úvod » Aktuální články

LMZ : Slavia Praha - TJ Stadion Nymburk 10:5; LMZ : Slavia Praha - TJ Stadion Nymburk 5:2

publikováno 13.10.2014

V neděli jsme zavítali na led Slavie v Edenu, kde jsme přenechali všechny body domácím.

Mladší žáci hostí doplatili na malou ochotu bruslit v prvních dvou třetinách, kdy se příliš nedařilo ani brankařům. Dalším problémem bylo neproměňování šancí. Zvýšeným úsilím především první lajny, které se povedlo několik pohledných akcí a na konci zápasu už z ledu moc nechodila, se ve třetí třetině podařilo hostům výsledek zmírnit.

Starší žáci byli od první minuty pod tlakem domácích, kteří si připravovali řadu šancí, ale dlouho se jim nedařilo najít recept na výborného Kubu Pánka v bráně. Bojovnost se nymburským nedala upřít, ale kvalita byla na straně Slávistů, kterým nakonec pomohlo špatné střídání půl minuty před koncem třetiny. Jak první třetina skončila, tak druhá začala a hned po třiceti vteřinách hosté inkasovali druhý gól. Skóre postupně narůstalo až na 5:0 po dvou třetinách. V závěrečné třetině se podařilo korigovat výsledek na konečných 5:2, po průniku Karla Tomana skóroval Vojta Kuzďas a přihrávku Tomáše Kose zpoza brány si srazili domácí do vlastní branky.