LMŽ : TJ Stadion Nymburk - SC Kolín 3:3, LSŽ : TJ Stadion Nymburk - SC Kolín 1:5

publikováno 06.10.2014

Máme za sebou další víkend, během kterého jsme odehráli derby proti Kolínským Kozlíkům. Mladší žáci nenavázali na dobré výkony a proti slabšímu soupeři, který se prezentoval solidní defenzívou pouze remizovali. Starší žáci pak prodloužili své čekání na první bod.

V zápase mladších žáků, který se vydařil domácímu brankáři Filipu Štejmovi, se nymburský tým přizpůsobil nasazením i rychlostí bruslení soupeři z Kolína. Hosté především dobře bránili, podržel je i gólmánek, který zlikvidoval například únik Sabastiana Bandyho, který v Nymburce hostuje právě z Kolína. Přesto se jim podařilo jít dvakrát do vedení. Vzhledem k výkonu na ledě je nakonec remíza spravedlivá.

I zápas starších žáků postrádal oboustraně úroveň. Kolínští ovšem dokázali trestat hrubé chyby v nymburské defenzivě, což nakonec společně s větší vyrovnaností kádru na straně Kozlů rozhodlo. Z domácího týmu chválím souhru Matěje Kolečka a Vojty Dušky, kteří se snažili hrát to co od nich trenéři chtějí a také Kuba Pánek nás držel ve hře do konce zápasu.

Další zápas odehrajeme v neděli na Slavii.